PPHU EKO-PLAST

P.P.H.U. EKO-PLAST funkcjonuje na rynku krajowym od 1997 roku.

Jako prężnie rozwijająca się firma, współpracujemy z renomowanymi producentami z całego świata w zakresie węży i złączy przemysłowych oraz hydraulika siłowej. Jesteśmy jednym z największych przedstawicieli marki PARKER w Polsce. Dzięki szeroko zakrojonej ofercie mamy możliwość sprzedaży wyrobów spełniających najwyższe wymogi zarówno pod względem technicznym, bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska. Dziś proponujemy naszym klientom nowoczesne rozwiązania z zakresu trzech dziedzin. Pierwszą z nich jest sprzedażą profesjonalnych rozwiązań w zakresie węży i złączy przemysłowych, druga to remonty i modernizacja układów oraz instalacji hydrauliki siłowej oraz bezpośrednia sprzedaż elementów i serwis przewodów hydraulicznych. Trzecia dziedzina, w której służymy pomocą i fachowym doradztwem to transport pneumatyczny i wentylacja. Zajmujemy się również montażem klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych oraz wentylacji magazynów i hal produkcyjnych.
 

EKO-PLAST stanowi zespół fachowców.

Wykwalifikowana kadra potrafi pomóc w doborze odpowiednich elementów złącznych, proponując rozwiązania, które w znacznym stopniu mogą przyczynić się do redukcji kosztów i zapewnić optymalne funkcjonowanie firm z nami współpracujących.

EKO-PLAST stawia do dyspozycji swoich klientów magazyn o powierzchni 2000 m2 wyposażony w regały wysokiego składowania. Rozwiązanie to pozwala nam na oferowanie i bieżącą realizację dostaw w szerokim asortymencie produktów. Staramy się zapewnić naszym klientom dostęp do najnowocześniejszych wyrobów na rynku poprzez stałe aktualizowanie oferty handlowej.

ekoplast
 

Współpraca

Stałym i rzetelnym partnerom proponujemy wydłużone terminy płatności lub obsługę w formie składu konsygnacyjnego. Dla firm prognozujących zapotrzebowanie oferujemy ciągłość dostaw dzięki utrzymywaniu i powiększaniu naszych stanów magazynowych. Realizujemy nawet najmniejsze zamówienia. Oferowane produkty możemy dostarczać także w gotowych zestawach co przy produkcji seryjnej w znaczny sposób ułatwia pracę zaopatrzeniowcom, magazynierom oraz ekipom montażowym. Na życzenie klienta, wspólnie, możemy przeanalizować jak rozwiązać problem techniczny lub obniżyć koszt przedsięwzięcia poprzez zastosowanie alternatywnych rozwiązań gwarantujących odpowiednia jakość.