powrót

Kontakt

 

     

PPHU EKO-PLAST

SŁUPSK

                                                                                           

                                                                                           

76-200 Słupsk 
ul.Przemysłowa 34B  
tel.: 59 848 17 10 / 882 339 088
e-mail: ekoplast@ekoplast.pl
 

WĘŻE, ZŁĄCZA, OBEJMY, ZAWORY

 

Artur Kończanin    
Kierownik ds. Handlowych
mob.: +48 516 080 901
e-mail: artur@ekoplast.pl

Krystian Pastwa    
Doradca Techniczno Handlowy 
mob.: +48 515 188 112  
e-mail: krystian05@ekoplast.pl

Krzysztof Czajka   
Doradca Techniczno Handlowy
mob.: +48 735 033 007
e-mail: krzysztof@ekoplast.pl

 

SYSTEMY ODCIĄGOWE ORAZ WENTYLACYJNE

Arkadiusz Jachurski    
Doradca Techniczno Handlowy
mob.: +48 512 361 656  
email: arkadiusz@ekoplast.pl

Zapraszamy od pn. do pt. w godz. 800 do 1600

 

HYDRAULIKA SIŁOWA

czynne  pn - pt w godz. 800 - 1700

                 sobota w godz. 900  - 1300

tel.    +48 59 848 17 19
mob. +48 507 120 116
mob. +48 512 361 655

e-mail: hydraulika@ekoplast.pl

 

CAŁODOBOWY MOBILNY SERWIS PRZEWODÓW HYDRAULICZNYCH

tel.  24h  -  +48 507 120 116  

 

PPHU EKO-PLAST

Oddział TORUŃ

CENTRUM DYSTRYBUCJI NA POLSKĘ CENTRALNĄ

                                                                                             87-100 Toruń
ul. Olsztyńska 30A
tel./fax. +48 56 623 02 44
e-mail: torun@ekoplast.pl

KOMPLEKSOWA OFERTA DLA PRZEMYSŁU

 

Monika Barczykowska  
mob.: +48 664 151 955
e-mail: m.barczykowska@ekoplast.pl

Adam Kwiatkowski 
mob.: +48 664 151 203
e-mail: a.kwiatkowski@ekoplast.pl

Jacek Włochowicz
tel.: +48 56 623 02 44
e-mail: j.wlochowicz@ekoplast.pl

PHU EKO-PLAST WROCŁAW

JEDNOSTKA WSPÓŁPRACUJĄCA

CENTRUM DYSTRYBUCJI NA POLSKĘ POŁUDNIOWĄ

                                                                                          

50-506 Wrocław
ul. Piękna 74
tel./fax. +48 71 333 21 07
e-mail: wroclaw@ekoplast.pl

KOMPLEKSOWA OFERTA DLA PRZEMYSŁU

 

Dariusz Andrzejczak - Właściciel 
mob.: +48 507 120 133 / 507 120 177
e-mail: d.andrzejczak@ekoplast.pl

Dział Handlowy

mob.: +48 507 120 177
e-mail: wroclaw@ekoplast.pl
 

Napisz do nas


Imię(*)

Telefon

Adres e-mail(*)

Zapytanie (*)

(*) - Wypełnij wymagane pola

 

  
Kontakt